Pousada Sao Jose 2
Stedet ligger 10 minutters gåafstand fra centrum af Lencois.
- Lokale seværdigheder
- Ecotur Day Tours235 km
- Chapada Adventure David240 km
- Dos Irmaos192 km
- Serranotur Turismo259 km
- Predio da Prefeitura306 km
- Hospital Municipal Sebastiao Alves94 km
- French Vice-Consulate Building253 km
- Lufthavne
- Lencois Chapada Diamantina lufthavn15 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
På værelset
- Minibar
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Indtjekning: fra 14:00 indtil 20:00
Udtjekning: fra 09:00 indtil 11:00
- Information om ekstra senge
- Der tilbydes ikke ekstra senge på værelset.
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor langt er byens centrum fra Pousada Sao Jose 2 hotel?
Det vil tage dig en 10 minutters gang at komme til byens centrum fra Pousada Sao Jose 2 hotel. - ✈
Hvor langt er Lencois Chapada Diamantina fra et Pousada Sao Jose 2 hotel?
Der er en 15-km afstand mellem Lencois Chapada Diamantina og et Pousada Sao Jose 2 hotel. - 🕗
Hvad er det seneste, vi kan tjekke ud fra det Pousada Sao Jose 2 hotel?
Kunder skal være klar til at tjekke ud fra det Pousada Sao Jose 2 hotel ved 11:00. - 🚪
Hvilke værelsestyper tilbydes i Pousada Sao Jose 2 hotel?
På Pousada Sao Jose 2 hotel kan gæster vælge mellem Dobbeltværelse, Tre mands værelse og Fire mands værelse. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til hotellet?
Du kan bo på hotellet med dine kæledyr.